Společné setkání zástupců devíti společenství obcí ve Středočeském kraji se uskutečnilo z podnětu hejtmanky Petry Peckové a ředitele úřadu Jana Loučky v úterý 16. září.
Jsme rádi, že kraj aktivně podporuje formální spolupráci obcí, ať už jde o svazkové školy, sdílené služby i efektivnější správu.
Datum vložení:22. 9. 2025 16:26 Datum poslední aktualizace:22. 9. 2025 16:31